|
Monumentul Alpinistirol
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 660
|
Azért nem volt 30 fok...
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 604
|
A márvány csempék kicsit itt-ott lejöttek már a szélsőséges időjárás közepette.
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 633
|
A kutyus lejött a Bilea tóhoz. Persze, mi még fent voltunk a hegyen, mikor a francos már lent szedte a lábát.
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 660
|
|
Nnna, akkor sipirc haza, mert megint jön ez a fránya felhő.
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 618
|
Itt nem is voltunk, ez egy poszter csak.
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 611
|
Hazafelé haladva elővillantak a hegyre feljövő út kacskaringói.
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 634
|
A jobb oldali, leégett szállónál már várnak a gyorsabbak ránk.
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 645
|
|
Fel kéne ezt rendesen újítani. Lenne rá forgalom.
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 695
|
Thomas belasssssult. :)
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 690
|
Most egy kisértet szálló csak...
Dátum: 2005-07-20
Megtekintés: 721
|
Tölsd le (jobb egérgomb: Save Target As...), és úgy nézd meg, ha szaggat!
[i]Mozgó kép és hang:[/i] Megpróbálunk val
Dátum: 2005-07-24
Megtekintés: 367
|
|
Tölsd le (jobb egérgomb: Save Target As...), és úgy nézd meg, ha szaggat!
[i]Mozgó kép és hang:[/i] Valami a ködben.
Dátum: 2005-07-24
Megtekintés: 364
|
Tölsd le (jobb egérgomb: Save Target As...), és úgy nézd meg, ha szaggat!
[i]Mozgó kép és hang:[/i] A Sárkány ablak
Dátum: 2005-07-24
Megtekintés: 610
|
Térkép
Dátum: 2005-07-27
Megtekintés: 475
|
|